0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda Lilly G58.165

Výrobce: Gaut
Kód: GA0012-2015
7 075 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 88 cm
Šířka: 62 cm
Hloubka: 48 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: odstíny šedé v kombinaci s růžovou
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská komoda Lilly, elegantní designu i odstíny

Francouzský výrobce nás každým rokem překvapí originálním designem kolekcí dětského nábytku. I letos představuje několik nových kolekcí mezi které patří také kolekce Lilly určená pro vybavení dětského pokoje holky. Velmi originální design ve spojení s netradičními odstíny. Kromě komody s šuplíky si můžete vybrat celou řadu dalších, dostupných dílů dětského nábytku, ale i studentského. Ke komodě najdete v nabídce rovněž zrcadlo, které pak vytvoří ve spojení s komodou příjemný toaletní stolek. Každá malá i větší slečna toaletní stolek v dětském pokoji ocení.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu komody nepoužil laminát, ale mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Dětský nábytek v kolekci Lilly je rovněž značkový, certifikovaný. Jako bezpečnostní prvek zde můžeme jmenovat zaoblení hran. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Elegantní dětský pokoj pro malé i velké slečny

Kolekce Lilly je opravdu v několika ohledech typickým dívčím nábytkem. Především pak kombinace odstínů šedé s doplněním růžové osloví. Ale mezi oblíbené díly patří již zmiňovaný toaletní stolek, máte zde také možnost volby ze dvou rozměrů dětské postele. nabídka je široká a sami můžete posoudit jak příjemně dívčí interiér lze z dílů kolekce Lilly vytvořit.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda Smoozy

Dětská komoda Smoozy

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
2 106 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.