Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Designový barový stůl Aston oak, white

Výrobce: Gaut
Kód: GA00109-2021
  • výška stolu 91 cm, šíře 140 cm, hloubka 61 cm
  • barový stůl do kuchyně pro rychlou snídani
  • barový stůl do obývacího pokoje pro posezení s přáteli
  • kvalitní nábytek s certifikací od francouzského výrobce
nedostupné
11 989 Kč

Parametry produktu

Výška: 91 cm
Šířka: 140 cm
Hloubka: 61 cm
Hmotnost: 60 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminát 18-25 mm
Provedení: ABS hrana
Barva: světlý dub-bílá
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Barový stůl rozhodně povýší interiér na originální místo, stůl, který využijete i v kuchyni pro rychlou snídani

V posledních letech se barový stůl stává zcela běžným prvkem v našich domácnostech. Barový stůl rozhodně v interiéru ať už kuchyně či obývacího pokoje působí netradičně a velmi originálně. Pokud vyberete navíc designový barový stůl, třeba právě z kolekce Aston od francouzského výrobce značkového nábytku, budete mít radost nejen z originálního designu, ale rovněž z velmi vysoké kvality. Barový stůl Aston určitě překvapí i velikostí úložného prostoru a díky tradičním, skandinávským odstínům, které patří k velmi neutrálním, může najít místo v řadě již vybavených interiérů.

Barový stůl ozvláštní váš interiér a povýší ho na netradiční místnost, kde určitě rádi budete trávit čas se svými přáteli u sklenky dobrého vína či jiného příjemného pití. Barový stůl lze využít ale také v kuchyni pro menší občerstvení či rychlou snídani. Barový stůl zkrátka bude praktickým doplněním vašeho interiéru v každém případě. Kolekce Aston ve skandinávském designu nabízí desítky dalších dílů nábytku a tak můžete v jednotném módu zařídit třeba celý obývací pokoj. Nábytek je certifikovaný, tedy kvalitní a rozhodně vás tak kvalitou a detailním zpracováním potěší.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu