Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Designová obývací stěna, tři způsoby sestavení Obi graphite

Výrobce: Dekit
Kód: RIDK014-2020
  • tři možnosti pro sestavení obývací stěny
  • sestavení do písmene L, nebo v šíři 180 či 230 cm
  • trendy odstíny, minimalistický design
  • kvalitní nábytek španělského výrobce
nedostupné
8 819 Kč

Parametry produktu

Výška: 180 cm
Šířka: 180 / 230 cm
Hloubka: 41 cm
Barva: šedá, tmavě šedá
Hmotnost: 63 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Elegantní odstíny, unikátní design, který umožňuje sestavení obývací stěny třemi způsoby

Líbí se nám variabilní design této nadčasové obývací stěny, který tak může vyhovovat řadě z vás. Od malého interiéru pro vybavení obývacího pokoje, až po střední či velký interiér. Španělský výrobce nabízí v tradičním minimalistickém spojení odstínů řadu možností pro sestavení této unikátní obývací stěny. Pokud máte opravdu miniaturní místnost určenou pro vybavení vašeho obývacího pokoje, doporučujeme sestavení do pravého úhlu a tím radikálně zmenšíte šíři obývací stěny. Druhou možností, třeba pro středně velký interiér je sestavení stěny v celkové šíři 180 cm a pro velké interiéry můžete obývací stěnu zvětšit až na 230 cm. No není to úžasné, jaké možnosti nabízí nové výrobní koncepty španělského výrobce?

Překvapivá řešení, tři možnost sestavení

  • pro malý interiér doporučujeme sestavení do písmene l, šíře 120x130 cm

  • pro středně velký interiér doporučujeme sestavit v šíři 180 cm

  • pro velký interiér doporučujeme sestavit v šíři 230 cm

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Dekit, RM
Španělský výrobce, který se soustředí na velmi moderní designy, využívající rovněž nové technologie a odstíny, které jsou zcela netradiční a nové. Španělský výrobce, který nabízí trendy design napříč všemi místnostmi, od obývacího pokoje, přes ložnici, předsíň až po dětský pokoj. Design, který se v mnoha ohledech, především pak pro kategorii dětského nábytku, soustředí na maximální úsporu místa ve vašem interiéru. Buď netradiční a spokojení s designem až ze slunného Španělska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu