Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Čalouněná lavice do ložnice Myla

Výrobce: Gaut
Kód: GA0036-2017
nedostupné
7 176 Kč

Parametry produktu

Barva: dub helvezia
Výška (cm): 37 cm
Šířka (cm): 117 cm
Hloubka (cm): 36 cm
Materiál: laminát 18 - 36 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Čalouněná lavice do ložnice? Rozhodně praktický doplněk

Francouzský výrobce jako jeden z mála představuje zcela nový způsob či řekněme trend při zařizování ložnice. Kromě tradičních dílů nábytku pro vybavení ložnice, které jistě všichni již znáte, nabízí také netradiční nábytek, jako je právě čalouněná lavice. Ta má či měla by mít své místo před manželskou postelí a může být praktickým odkládacím místem na přikrývky, přehozy, župan a další. Čalouněná lavice disponuje rovněž úložným prostorem, kam schováte to, co by nemělo být na očích. V kolekci Myla je k dispozici ještě jeden velmi praktický prvek a to závěsná police se skříňkami se zavěšením na stěnu a tentokrát pro umístění nad postel. S díly nábytku z kolekce Myla může být vaše ložnice velmi netradiční, praktická, ale také nadčasová. Dodání lavice v dílech s nutností montáže dle návodu.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - bezpečnost pro užívání, zdravotní nezávadnost


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Více z kolekce

Nábytek do ložnice v nabídce dílů, kolekce Myla

Přejít do kolekce
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu