0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zelený dětský stolek s židlemi z masivu My color

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00263-2015
3 764 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Cena: 2 křesla, stolek
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: zelená
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětská židle: 28x50x28 cm
Dětský stůl: 50x47x50 cm

Dětský nábytek z masivu pro nejmenší děti

Pořizovat malým dětem nábytek, který je rozměry přizpůsoben jejich vzrůstu je velmi prozíravé. Děti ve věku od 2 do 8 let se na rozměrově menším nábytku určitě cítí pohodlněji, než na nábytku určeném nám dospělým. Sestava dětského nábytku z masivu dánského výrobce v ceně nabízí stolek a k němu dvě židle. Netradiční zelený odstín, který však zasazen do interiéru dětského pokoje s ostatním nábytkem z masivu působí velmi příjemně. Sami můžete posoudit na ilustrační fotografii, kde uvádíme návrh dětského pokoje v zeleném odstínu. Můžeme rovněž říci, že se zelený odstín hodí jak pro holky, tak pro kluky. Takový odstín označujeme za neutrální. Velmi dobře vypadá ve spojení s nábytkem v odstínu antracit, ale na výběr je zde celá řada dalších provedení. Nechybí tradiční odstíny pro holky jako je růžová a fialová, nebo pro kluky třeba modrá. Nabídka odstínů dětského nábytku z masivu dánského výrobce je opravdu široká a můžeme říci netradiční.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, dětský nábytek je rovněž certifikovaný. Pro výrobu požívá kvalitní dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, proto je povrch nábytku hladký. Rovněž nedochází k deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru. Dodání židle a stolu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.