0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Vitrína Compilati 99800835

Výrobce: IL
Kód: IL0035-2016
1 500 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 60 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 9,5 cm
Hmotnost: 10 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Vitrína jako praktické doplnění interiérů

Vitrína se skleněným průčelím s možností zavěšení na stěnu může být velmi praktickým doplněním třeba dětského pokoje, nebo také komerčního prostoru. Vitrínu lze využít různými způsoby a pro vystavení nejrůznějších předmětů. Díky prosklení je zamezeno rovněž prašnosti. v nabídce bytových doplňků představuje německý výrobce identický design vitríny hned v několika odstínech.

 

Materiálem pro výrobu vitríny se stala laminátová deska. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.