Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Televizní stolek Elise I

Výrobce: PRS
Kód: PRS00307
Televizní stolek francouzského výrobce z kolekce rustikálního nábytku Elise, která nabízí díly pro interiér obývacího pokoje.
nedostupné
4 818 Kč

Parametry produktu

Barva: transparent bílá
Šířka (cm): 156 cm
Výška (cm): 58 cm
Hloubka (cm): 42 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: 0187BATV

Rustikální televizní stolek Elise I

Velmi elegantní design nabízí kolekce rustikálního nábytku Elise od francouzského výrobce. Televizní stolek pro vybavení obývacího pokoje. Materiál mdf desky v příjemné povrchové úpravě transparent bílá, která zachovává viditelnou strukturu dřeva. Samozřejmě v jeho imitaci, konkrétně dřeva borovice.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a precizní zpracování. Materiál mdf desky je doplněn laminátem a tím také výrobce může nabídnout daleko nižší cenu, než u nábytku z masivu. Rovněž mechanická odolnost je větší a v neposlední řadě snadnější údržba.

 

Sestavujeme interiér z rustikálního nábytku

Televizní stolek pro vybavení obývacího pokoje není jediným dílem, ale v nabídce kolekce Elise najdete také například vitríny, konferenční stolek a další, neméně zajímavé návrhy nábytku. A pokud se vám líbí naše návrhy sestav, i takovou možnost můžete na našich stránkách zvolit.  Elegantní design francouzské riviéry, francouzského venkova.

 

- obývací pokoj Elise
- jídelna Elise
- nabídka komod Elise
- konferenční stolek Elise

 

Něco málo také k odstínu, který výrobce zvolil pro tuto kolekce. Transparentní bílá není čistě sněhově bílý odstín, ale transparentní. Znamená to tedy, že je viditelná struktura dřeva borovice, samozřejmě jeho imitace. A to dodává jednotlivým dílům nábytku zvláštní patinu. Doprava zdarma po celé republice.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Více z kolekce

Sedací souprava Queen, kolekce do obývacího pokoje

Přejít do kolekce
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu