Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Konferenční stolek Elise

Výrobce: PRS
Kód: PRS00306
5 366 Kč
Dostupnost:
2 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Šířka: 104 cm
Výška: 39 cm
Hloubka: 72 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: transparent bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: 0187TABA

Rustikální konferenční stolek Elise

Nabídka samostatných dílů z kolekce rustikálního nábytku Elise je velmi široká a konferenční stolek je jedním z mnoha. Kolekce Elise nabízí rustikální nábytek pro vybavení jídelny a obývacího pokoje ve velmi elegantním, propracovaném designu do každého detailu. A můžeme říci, že konferenční stolek je toho důkazem. Kromě detailního zpracování mosazných úchytek nabízí netradičně také velký úložný prostor.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a precizní zpracování. Materiál mdf desky je doplněn laminátem a tím také výrobce může nabídnout daleko nižší cenu, než u nábytku z masivu. Rovněž mechanická odolnost je větší a v neposlední řadě snadnější údržba.

 

Rustikální obývací pokoj Elise

jak jsme již předeslali, kolekce Elise nabízí řadu samostatných dílů, ale i kompletních sestav. Vždy je nejlepší názorná ukázka a tak v krátkém přehledu uvádíme několik příkladů.

 

- komoda Elise
- televizní stolek Elise
- obývací pokoj Elise v sestavě
- jídelna Elise v sestavě (kolekce nabízí díly také do jídelny)

 

Něco málo také k odstínu, který výrobce zvolil pro tuto kolekci. Transparentní bílá není čistě sněhově bílý odstín, ale transparentní. Znamená to tedy, že je viditelná struktura dřeva borovice, samozřejmě jeho imitace. A to dodává jednotlivým dílům nábytku zvláštní patinu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Vitrína Elise

Vitrína Elise

Dostupnost:
3 týdny
16 100 Kč
Komoda Elise I

Komoda Elise I

Dostupnost:
3 týdny
9 106 Kč
Jídelna Elise

Jídelna Elise

Dostupnost:
3 týdny
41 701 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.