Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Konferenční stolek Elise

Výrobce: PRS
Kód: PRS00306
Kolekce Elise rustikálního nábytku od francouzského výrobce nabízí elegantní design. Konferenční stolek s úložným prostorem.
nedostupné
5 747 Kč

Parametry produktu

Barva: transparent bílá
Šířka (cm): 104 cm
Výška (cm): 39 cm
Hloubka (cm): 72 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: 0187TABA

Rustikální konferenční stolek Elise

Nabídka samostatných dílů z kolekce rustikálního nábytku Elise je velmi široká a konferenční stolek je jedním z mnoha. Kolekce Elise nabízí rustikální nábytek pro vybavení jídelny a obývacího pokoje ve velmi elegantním, propracovaném designu do každého detailu. A můžeme říci, že konferenční stolek je toho důkazem. Kromě detailního zpracování mosazných úchytek nabízí netradičně také velký úložný prostor.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a precizní zpracování. Materiál mdf desky je doplněn laminátem a tím také výrobce může nabídnout daleko nižší cenu, než u nábytku z masivu. Rovněž mechanická odolnost je větší a v neposlední řadě snadnější údržba.

 

Rustikální obývací pokoj Elise

jak jsme již předeslali, kolekce Elise nabízí řadu samostatných dílů, ale i kompletních sestav. Vždy je nejlepší názorná ukázka a tak v krátkém přehledu uvádíme několik příkladů.

 

- komoda Elise
- televizní stolek Elise
- obývací pokoj Elise v sestavě
- jídelna Elise v sestavě (kolekce nabízí díly také do jídelny)

 

Něco málo také k odstínu, který výrobce zvolil pro tuto kolekci. Transparentní bílá není čistě sněhově bílý odstín, ale transparentní. Znamená to tedy, že je viditelná struktura dřeva borovice, samozřejmě jeho imitace. A to dodává jednotlivým dílům nábytku zvláštní patinu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Více z kolekce

Sedací souprava Queen, kolekce do obývacího pokoje

Přejít do kolekce
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu