0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Taburet, úložný box Setto-white 99200425

Výrobce: IL
Kód: IL0030-2016
1 333 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 38 cm
Šířka: 76 cm
Hloubka: 38 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 6,5 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: PU
Způsob dodání : složené
Barva: Bílá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců

Levné úložné prostory zajistí taburet

A nejen to. Díky materiálu, který německý zvolil pro výrobu taburetu, lze využít k sezení. Nosnost díky materiálu dosuje až 130 kg a rozměry zase nabídnout překvapivě velké úložné prostory. Taburet tak můžeme zařadit do kategorie praktických bytových doplňků. Taburet je elegantní, detailně propracovaný. V nabídce bytových doplňků najdete rovněž identický design taburetu v menším rozměru. Stejně tak můžete pořídit taburet v černém odstínu, nebo je zde ještě široká nabídka trendy taburetů s potiskem. Taburet využijete v interiéru obývacího pokoje, ložnice, ale třeba i předsíně. Uplatnění praktického taburetu může být velmi široké.

 

Německý výrobce zvolil jako materiál kvalitní mdf desku s PU povrchovou úpravou s potiskem. Taburet je tak velmi snadno omyvatelný. Nosnost díky volbě materiálu až 130 kg. Dodání ve složeném stavu. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.