0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Taburet, úložný box Setti-brown 99200413

Výrobce: IL
Kód: IL0020-2016
689 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 38 cm
Šířka: 38 cm
Hloubka: 38 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 2,9 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: PU
Způsob dodání : složené
Barva: Hnědá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Elegantní taburet jako praktické doplnění interiéru

Tmavě hnědý odstín taburetu lze využít hned v několika interiérech. Napadá nás obývací pokoj, studentský pokoj, ale proč ne i předsíň. Možností je celá řada, v každém případě pořízením taburetu i přes vyšší cenu jen získáte. Díky materiálu mdf desky pro který se německý výrobce rozhodl, nabízí taburet nosnost až 110 kg. Taburet díky nosnosti využijete v interiéru k sezení, lze samozřejmě pořídit i větší množství. V nabídce najdete celou řadu odstínů, rovněž taburety s potiskem vhodné jako doplnění interiéru dětského pokoje.Německý výrobce zvolil jako materiál kvalitní mdf desku s PU povrchovou úpravou s potiskem. Taburet je tak velmi snadno omyvatelný. Nosnost díky volbě materiálu až 110 kg. Dodání ve složeném stavu. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.