Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Šatní skříň bílá třídveřová se zrcadlem Daily

Výrobce: PRS
Kód: PRS00168-2022
  • výška 185,4 cm, šíře 120,3 cm, hloubka 51,4 cm
  • celková hmotnost 82 kg
  • doručíme ve dvou balících naší vlastní dopravou
  • materiál laminát, francouzský výrobce
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
7 411 Kč
6 670 Kč
-10%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 7 411 Kč

Parametry produktu

Výška: 185,4 cm
Šířka: 120,3 cm
Hloubka: 51,4 cm
Hmotnost: 82 kg
Počet balíků: 2 ks
Barva: Bílá
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Tradiční design pro šatní skříň do ložnice i dalších interiérů

Šatní skříně jsou nedílnou součástí snad každé domácnosti. Není nic výjimečným, když šatní skříň je součástí předsíně a je naopak zcela běžné, že prostorné šatní skříně nejčastěji najdou místo v ložnici. Zkrátka šatní skříně jsou právoplatným členem snad v každé domácnosti a jejich potřeba s rostoucím, konzumním způsobem života jen narůstá. Francouzský výrobce přichází s nabídkou kolekce skříní Daily, kde si každý může přijít na své, protože jejich nabídka v nejrůznějších rozměrech a designech je opravdu jedna z největších.

Příjemné bezesporu je, že v dnešní náročné, turbulentní době, pořídíte tyto skříně za velmi dostupnou cenu. Představujeme šatní skříň třídveřovou s plným průčelím a nechybí ani zrcadlo, ale šatní skříň bez zrcadla je vám samozřejmě v této kolekci rovněž k dispozici. Dostupné ceny výrobce docílil jednoduchým návrhem a materiálem laminátu, který však nic neubírá na kvalitě skříně a už vůbec ne na kvalitě zpracování. Nábytek francouzského výrobce představujeme na našich stránkách již druhé desetiletí a právě pro jeho kvalitu a dostupnou cenu patří nábytek k velmi oblíbeným. V neposlední řadě, kolekce nábytku Daily nabízí opravdu jednu z největších výběrů šatních skříní a tak pokud hledáte větší rozměr, nebo skříň se zrcadlem, ale naopak i menší rozměr, vše je vám v této kolekci k dispozici.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Alternativní zboží

Šatní skříň bílá Daily - basic

Šatní skříň bílá Daily - basic

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
6 218 Kč
Šatní skříň bílá třídveřová Daily

Šatní skříň bílá třídveřová Daily

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
7 211 Kč
10%
Šatní skříň bílá třídveřová se zrcadlem Daily

Šatní skříň bílá třídveřová se zrcadlem Daily

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
7 411 Kč
6 670 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu