Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací konferenční stolek Ottawa

Výrobce: Trasman
Kód: TRS00134-2017
  • výška 35 cm až 50 cm po zvednutí servírovací plochy
  • materiál laminát až 25 cm
  • povrchová úprava dýha
  • velký úložný prostor, možnost dalších odstínů
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
4 895 Kč

Parametry produktu

Výška: 35 až 50 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 28,5 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: avola-bílá
Materiál: laminátová deska 16 a 25 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Konferenční stolek Ottawa, úložný prostor a možnost pohodlného stolování

Víme to všichni z rad odborníků, že jídlu se máme věnovat v klidu, nemáme při jídle sledovat televizi a další a další doporučení. Ale kolik z nás rádi stolujeme po pracovním shonu právě při sledování televize, nejčastěji pak sledování večerního zpravodajství? A pokud i vy patříte mezi tyto hříšníky, kteří u sledování televize jí, máme pro vás praktický konferenční stolek. Plochu konferenčního stolku lze velmi jednoduchým způsobem zvýšit z 35 cm až na 50 cm.

Stolování z pohodlí
 obývacího pokoje tak bude pohodlnější. Výška 50 cm odpovídá výšce sedu většiny sedacích souprav. Konferenční stolek však nabízí také úložný prostor pod plochou, který se přeci vždy hodí. Kolekce Ottawa nabízí v identickém designu také komodu a obývací stěnu. V kolekci Ottawa pořídíte kompletní vybavení pro váš obývací pokoj. příjemné odstíny a bezkonkurenční cena jistě potěší. Stejně jako vysoká kvalita, která je rozhodně ovlivněna také tloušťkou laminátu až 25 mm. Dodání konferenčního stolku v dílech s nutností montáže dle návodu.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Trasman
Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce dlouhodobá a je rozhodně díky letitým zkušenostem zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu