Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regál se skříňkou v industriálním designu Lydini

Výrobce: Hanah home
Kód: AG00490-2022
  • regál se zavěšenou skříňkou, které si nikdo nevšimne
  • skříňka jako celek lze zcela otevřít a využít prostor za ní
  • skříňka na sladkosti, nebo jako šikovný bar
  • kovová konstrukce pro stabilitu, laminát 18 mm
nedostupné
9 149 Kč

Parametry produktu

Výška: 183,6 cm
Šířka: 90 cm
Hmotnost: 60 kg
Počet balíků: 3 ks
Barva: černá, tmavý ořech
Materiál: kov, laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Regál se skříňkou, které si rozhodně na první pohled nikdo nevšimne

Přiznáme se, že ani my si zavěšené skříňky na regálu nevšimli, jelikož díky identickým odstínům s uceleným designem regálu velmi splývá. A tak vám představujeme regál s překvapím, který to nás napadlo jako první, lze skříňku využít na sladkosti, nebo jako praktický bar. Ale samozřejmě fantazii se meze nekladou, třeba vy do skříňky schováte zcela něco jiného, co nechcete, aby bylo návštěvám na očích.

Regál v tradičním, industriálním designu, regál ve vysoké kvalitě danou dostatečně silnou tloušťkou laminátu a především kovovou konstrukcí černé barvy. Již jsme mnohokrát popsali výhody těchto kovových konstrukcí, především pak u vysokého nábytku, kterým regálem bezesporu je. Díky této kovové konstrukci není regál vratký, ale více stabilní a pevnější. Další z široké řady našich industriálních designů, které mohou být opravdu velmi elegantním prvkem ve vaši domácnosti.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu