0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regál Cadore 9 - 13500060

Výrobce: IL
Kód: IL032-2014
2 654 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 109 cm
Šířka: 104,5 cm
Hloubka: 33 cm
Hmotnost: 31 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Levný a praktický pomocník, regál Cadore

Nabídka regálů německého výrobce z kolekce Cadore je velmi široké a nejen pro využití v interiéru obývacího pokoje, ale třeba i v dětském pokoji. Všechny regály jsou vyrobeny z laminátové desky v bílém odstínu a pro všechny platí možnost využití látkových boxů v nejrůznějších odstínech. Možná pro lepší představu poslouží malá ukázka.

 

- regál Cadore 13500200
- regál Cadore s růžovými boxy
- regál Cadore s modrými boxy
- látkové boxy Winny v širokém výběru

 

Cílem německého výrobce, samozřejmě kromě kvalitního produktu, bylo dosáhnout velkých, flexibilních možností pro vybavení interiéru při velmi nízkých nákladech. A myslíme si, že záměr se poved. Látkové boxy můžete pořídit v jakékoliv barvě, nemusí být tedy jako na fotografii oranžové a můžete pořídit regál Caboto rovněž bez boxů. Nebo také můžete pořídit regál s boxy pro všechny police, otvory. A v tom je právě flexibilita a velké možnosti, které výrobce pro váš interiér nabízí. Váš výběr také ovlivňuje cenu.Regál dodáváme v dílech, které je nutné sestavit dle návodu k montáži. Doprava zdarma po celé republice.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.