Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Police na zavěšení Rafael black

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA0090-2022
  • výška 24 cm, šíře 160 cm, hloubka 24 cm
  • hrany a úchyty v ABS systému
  • materiál laminát a mdf deska
  • francouzský výrobce nábytku s certifikací
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
2 951 Kč

Parametry produktu

Výška: 24 cm
Délka: 160 cm
Šířka: 24 cm
Barva: černá, dub antik patina
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Police z kolekce nábytku Rafael

Líbí se nám, že francouzský výrobce ve svých kolekcích nábytku, nebo také ucelených návrzích interiérů, myslí na vše. V tomto konkrétním případě i na bytový doplněk v podobě police na zavěšení na zeď. Samozřejmě můžete tuto praktickou a elegantní polici, pozor, která dosahuje téměř dvou metrů, pořídit samostatně, ale nejvíce jí to sluší a dává smysl s dalšími díly nábytku z kolekce Rafael. Nábytek pro vybavení jídelny a obývacího pokoje. 

Kolekce nábytku Rafael od francouzského výrobce, s kterým spolupracujeme již druhé desetiletí a jehož nábytek exkluzivně na našich stránkách představujeme, má však ještě jedno plus. Velmi vysokou kvalitu nábytku, která je dána precizní výrobou, ale rovněž volbou materiálů. Francouzský výrobce nabízí nábytek s certifikací a kvalita, můžeme říci i jedinečný design, je znát i z ilustračních fotografií. Věříme a doufáme, že nám dáte za pravdu.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Související zboží

Vitrína Rafael black

Vitrína Rafael black

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
11 086 Kč
Komoda Rafael black large

Komoda Rafael black large

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
9 903 Kč
Televizní stolek Rafael black

Televizní stolek Rafael black

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
7 258 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu