0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Oranžový dětský stolek s židlemi z masivu My color

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00264-2015
3 518 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Cena: 2 křesla, stolek
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: oranžová
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětská židle: 28x50x28 cm
Dětský stůl: 50x47x50 cm

Dětský stůl a dětské židle z masivu v netradičním odstínu

Pokud se s námi shodnete na tom, že dětský svět by měl být veselý a barevný, určitě vás zaujme nabídka dánského výrobce. Představuje dětský nábytek z masivu v širokém výběru odstínů. V ceně sestavy, kterou vám nabízíme nyní v oranžovém provedení jako jedné z mnoha možností, je stůl a dvě židle. Rozměry je nábytek přizpůsoben dětem od 2 do 8 let. Stůl a židle můžete pořídit i samostatně a k sestavě v oranžovém provedení nabízí výrobce i různé designy dětských postelí, kontejner na pojezdech. Nechybí ani tradiční odstíny do dětského pokoje pro holky jako je růžová a fialová, nebo do dětského pokoje pro kluky, kde můžeme zařadit antracit a samozřejmě modrý odstín. Jednotlivé odstíny také lze mezi sebou vzájemně kombinovat, díky nabídce samostatných dílů. Proč místo oranžových židlí třeba nepořídit zelené.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, dětský nábytek je rovněž certifikovaný. Pro výrobu požívá kvalitní dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, proto je povrch nábytku hladký. Rovněž nedochází k deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru. Dodání židle a stolu v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.