Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Noční stolek, kontejner k pc na pojezdech - cascina, pink

Výrobce: Trasman
Kód: TRS00201-2019
  • snadná manipulace díky kvalitním pojezdům
  • možnost využití jako úložné prostory pod psacím stolem
  • možnost využití jako nočního stolku
  • široká nabídka dalšího nábytku v tomto růžovém odstínu
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
5 046 Kč

Parametry produktu

Výška: 59 cm
Šířka: 45 cm
Hloubka: 46 cm
Hmotnost: 21,5 kg
Počet balíků: 2 ks
Barva: světlý dub-bílá, růžová
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Kontejner do dětského pokoje, praktická komoda k psacímu stolu

Španělský výrobce přišel letos s návrhem dětského nábytku pro holky v netradičním a velmi elegantním odstínu růžové, v originálním názvosloví pink antique. Jemný růžový odstín, který není tak sytý jako tradiční růžový odstín a tak lze nábytek využívat i v době, kdy už vaše princezna je téměř dospělá. Nabídka dětského nábytku v tomto odstínu je opravdu široká a tak jak ilustrujeme na doplňujících fotografiích, můžete zařídit kompletní dětský pokoj. Výrobce spojil růžový odstín s přírodním dekorem dubu cascina, světle šedého dekoru. 

Jeden z dílů této zcela nové, velmi trendy barva je také kontejner s šuplíky na pojezdech. Praktický prvek do každého dětského pokoje. Lze využít jako úložné prostory pod psacím stolem, lze využít jako noční stolek, nebo lze jen tak dle potřeby přesouvat v dětském pokoji. Díky kvalitním pojezdům je manipulace velmi snadná a zvládne ji i malá holčička. Španělský výrobce nabízí nábytek velmi kvalitní, tloušťka desky až 22 mm, povrchová úprava je provedena poctivou dýhou. Díky kvalitnímu zpracování vás čeká rovněž snadná montáž, která potěší především tatínky. Vyberte si z široké nabídky dětského nábytku pro holky.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Trasman
Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce dlouhodobá a je rozhodně díky letitým zkušenostem zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

Více z kolekce

Dětský nábytek pro holky cascina, antique pink - kolekce

Přejít do kolekce
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu