Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská komoda pro holku cascina, antique pink

Výrobce: Trasman
Kód: TRS00203-2019
  • dětská komoda díky designu vhodná i do malého pokoje
  • kvalitní nábytek španělského výrobce
  • v identickém odstínu celá řada dalšího dívčího nábytku
  • moderní úchyty ve tvaru kostky
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
7 477 Kč

Parametry produktu

Výška: 98 cm
Šířka: 45 cm
Hloubka: 46 cm
Počet balíků: 2 ks
Barva: Světlý dub, růžová
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Vysoká komoda do dětského pokoje růžová

Komoda díky uspořádání vedeném do výšky, nezabere příliš místa v dětském pokoji, třeba na rozdíl od široké komoda. Španělský výrobce, který nabízí největší nabídku dětského nábytku, je pověstný velmi elegantním, netradičním designem. Vysoká komoda, kterou vám nyní nabízíme, patří rovněž k velmi nadčasovým a to nejen designem, ale i volbou odstínů. Růžová v originálním názvosloví antique pink je velmi jemná, není tak sytá jako tradiční růžová a tak je tento jemný odstín vhodný i do dětského pokoje starších, již dospívajících dívek. 

Odstín přírodního dubu s nádechem šedé je také velmi netradiční. Vše doplňují ještě moderní úchytky. Díky tloušťce materiálu a povrchové úpravě komody za pomocí poctivé dýhy, patří nábytek španělského výrobce opravdu k velmi kvalitním. A díky právě kvalitě je snadná také montáž. V elegantním odstínu růžové můžete sestavit celý dětský pokoj a několik návrhů jsme vám také uvedli na ilustračních fotografiích.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku.

Trasman
Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce dlouhodobá a je rozhodně díky letitým zkušenostem zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

Více z kolekce

Dětský nábytek pro holky cascina, antique pink - kolekce

Přejít do kolekce

Související zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu