0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní konferenční stolek Neomi 50100145

Výrobce: IL
Kód: IL060-2015
6 761 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 41 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 37 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý lesk
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Originální design konferenčního stolku v bílém lesku

Největší nabídku moderního nábytku pro vybavení nejrůznějších typů interiérů představuje na našich stránkách německý výrobce. Jednou z možností je i konferenční stolek v bílém lesku a to co se nám na stolku nejvíce líbí je úložný prostor v podobě vysouvacího šuplíku po celé jeho šíři. Zajímavý je ale určitě také tvar stolku, díky kterému můžeme říci, že design je opravdu trendy. Pokud se chystáte zařídit obývací pokoj moderním bílým nábytkem, v nabídce samostatných dílů najdete celou řadu možností.

 

Německý výrobce klade velký důraz také na kvalitu. Proto zvolil jako výrobní materiál mdf desku a ne laminát. Dodání konferenčního stolku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Moderní komoda Ceram s osvětlením 0307E4PT

Moderní komoda Ceram s osvětlením 0307E4PT

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
9 220 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.