0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Moderní botník Berlin 399200

Výrobce: DME - F
Kód: DME0078-2015
2 665 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 94 cm
Šířka: 73 cm
Hloubka: 24 cm
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub-bílý vysoký lesk
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní botník do vaší předsíně

Možností, jak udržovat pořádek v předsíní je v dnešní nabídce hned několik. Jsou zde skříňky do předsíně, skříně, věšákové a předsíňové stěny a samozřejmě nesmí chybět ani botníky. Představujeme vám velmi elegantní design botníku z kolekce Berlin, která není od německého výrobce jak by mnozí možná čekali, ale z nabídky nábytku do předsíně od francouzského výrobce. Líbí se nám použití bílého odstínu v lesku ve spojení s imitací dřeva dub. To dodává botníku stejně jako netradiční, tvarované úchyty, zcela jiný, nadčasový vzhled. V kolekci Berli najdete i botník v podobě skříně se zrcadlem a věšákovou stěnu, lze tak vybavit celou předsíň v identickém designu.

 

Francouzský výrobce představuje moderní design a přiměřenou kvalitu. Dodání botníku v dílech s nutností montáže. Materiál laminát s tloušťkou desek 15 a 22 mm. Doprava zdarma.Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.