0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Koupelnový nábytek z masivu s umyvadlem Erwan 0714 BLRE

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS-K006-2015
24 594 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Skříňka na umyvadlo: 90x84x50 cm
Umyvadlo: 90x70x51 cm
Zrcadlo: 90x80x13 cm
Materiál: masiv-mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: imitace dřeva dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Sestava koupelnového nábytku v ceně s umyvadlem

Francouzský výrobce představuje velmi moderní návrhy pro vybavení vaší koupelny. Jednou z možností je i koupelnový nábytek z kolekce Erwan, který je vyroben z masivu, což je pro interiér koupelny jistě netradiční. Dnes je ale díky novým technologiím povrchových úprav možné umístit nábytek z masivu i do koupelny a to i přesto, že se jedná o místnost s vysokým stupněm vlhkosti. V kolekci Erwan najdete i vysokou koupelnovou skříňku a to pro případ, že vám chybí úložné prostory. Kvalitu zaručuje i pozvolné dovírání šuplíků pomocí "soft systému". Keramické umyvadlo v nadčasovém černém lesku jistě také osloví.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a maximální praktické využití koupelnového nábytku. Materiálem pro výrobu se stal masiv a z části mdf deska. V ceně sestavy je také umyvadlo, nikoliv však vodovodní baterie. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.