0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Koupelnový nábytek Luxy 682610-628502

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS-K0030-2015
23 043 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Skříňka na umyvadlo: 120x52x46 cm
Umyvadlo: 120x2x46 cm
Skříňka: 40x40x17 cm
Zrcadlo: 120x70x2 cm
Cena: s umyvadlem, bez baterie
Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: lak
Způsob dodání : v demontu
Barva: tmavě šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnový nábytek pro více členů v domácnosti

Koupelnový nábytek v dnešní době, to je opravdu široký výběr nejrůznějších řešení pro vaší koupelnu. A pokud jste čtyřčlenná či dokonce pětičlenná rodina, rozhodně doporučujeme pořídit dvojité umyvadlo. Přesně takové v ceně sestavy koupelnového nábytku nabízí francouzský výrobce. Je tak větší šance, že když ráno všichni v koupelně řeší své potřeby, přeci jen se nápor zvládne. Koupelnový nábytek francouzského výrobce je velmi nadčasový. Nechybí ani soft systém pro pomalé dovírání dvířek a šuplíků. Vše je velmi detailně zpracováno a povrchová úprava lakem má také svůj opodstatněný důvod. Koupelnový nábytek je díky ní odolný vůči vysoké relativní vlhkosti, která se vyskytuje v každé domácnosti. V nabídce koupelnového nábytku Luxy představuje výrobce ještě identickou sestavu v bílém a fialovém odstínu.

 

Francouzský výrobce pro docílení vysoké kvality nábytku zvolil jako materiál mdf desku a jako povrchovou úpravu lak. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.V ceně sestavy jsou díly:

- skříňka pod umyvadlo
- keramické dvojité umyvadlo v bílém odstínu
- zrcadlo
- malá skříňka, box
- vodovodní baterie není v ceně sestavyParisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.