Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Koupelnová skříňka na zavěšení Versus 604102

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00201-2016
1 424 Kč
Dostupnost:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 71 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 15 cm
Hmotnost: 12 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-antracit
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnová skříňka na zavěšení

Pokud máte pro vybavení koupelny jen velmi málo místa, pak jakákoliv skříňka na zavěšení je velkou úsporou. Můžete pořídit jednu, ale i dvě skříňky dle toho, kolik úložného prostoru potřebujete. V kolekci koupelnového nábytku Versus si můžete vybrat z široké nabídky jak samostatných dílů nábytku, tak celých sestav. Koupelnový nábytek francouzského výrobce je velmi účelový, najdete zde i netradiční řešení pro koupelnu. Koupelnová skříňka nabízí police a vnitřní prostor je rozdělen na větší a menší. Své věci tak můžete přehledně uspořádat.

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na praktické využití koupelnového nábytku, které nejvíce oceníte, pokud jste majiteli malé koupelny. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s povrchovou úpravou odolnou vůči vysoké relativní vlhkosti. Dodání skříňky v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.