0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Koupelnová skříňka na pračku Versus 604139

Výrobce: PRS-3
Kód: PRS00204-2016
4 341 Kč
Dostupnost:
4-5 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 88 cm
Šířka: 103 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 38 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-antracit
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Koupelnová skříňka pro umístění pračky vás rozhodně překvapí

Nabídka koupelnového nábytku Versus od francouzského výrobce vás osloví především velmi praktickým designem. Jedním z mnoha dílů v kolekci je také skříňka pro umístění pračky, jejíž součástí je i pojízdný kontejner na prací prostředky. Jak elegantně vyřešíte umístění pračky v interiéru koupelny nejlépe znázorňuje ilustrační fotografie. Ke skříňce lze ještě pořídit praktický nadstavec, který má podobu regálu s policemi. V kolekci koupelnového nábytku najdete také řadu praktických dílů do malých koupelen. Koupelnový nábytek je velmi funkční s maximálním ohledem na využití daného prostoru.

 

Tip Aldo: lze sestavit jako levou či pravou variantu

 

Francouzský výrobce klade velký důraz na praktické využití koupelnového nábytku, které nejvíce oceníte, pokud jste majiteli malé koupelny. Materiálem pro výrobu nábytku se stala laminátová deska s povrchovou úpravou odolnou vůči vysoké relativní vlhkosti. Dodání skříňky v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.