Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Konferenční stolek Nala - dva způsoby sestavení

Výrobce: PRS
Kód: PRS0018-2023
  • šíře 110-143 cm, hloubka 60-110 cm, výška 45-50 cm
  • několik způsobů možného sestavení
  • změna sestavení stolku snadná a rychlá
  • materiál laminát, francouzský výrobce nábytku
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
5 921 Kč

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 38 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: světlý dub-bílá
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Konferenční stolek, který se vám přizpůsobí

Mít možnost sestavení či využívání konferenčního stolku tak, jak potřebujete, je určitě pro váš komfort přínosné. Francouzský výrobce šel rozhodně maximálnímu komfortu v obývacím pokoji naproti a představuje velmi důmyslný design konferenčního stolku, který má možnost rotace kolem své osy. Můžete konferenční stolek jednoduchou manipulací kdykoliv změnit a to na rohovou verzi, nebo podélnou v jedné přímce, ale můžete rovněž servírovací plochu zvětšit, když máte více hostů a větší plochu potřebujete.

No není to báječné? Navíc francouzský výrobce zvolil tolik oblíbené spojení odstínů imitace světlého dřeva dub s bílou, který může designem navázat na řadu typů interiérů. Praktický odkládací prostor pod servírovacím plochou na bílé části stolku a možnost rychlé změny stolku na jiný tvar či rozměr najde věříme řadu příznivců. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které se snažíme pro vás zákazníky získat a o to usilujeme již téměř dvě desetiletí. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu