Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Konferenční stolek kulatý Soho

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA0014-2022
  • stolek kulatý, bezpečný pro děti
  • výška 39 cm, šíře 110 cm, hloubka 55 cm
  • materiál laminátu
  • nábytek s certifikací od francouzského výrobce
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 897 Kč

Parametry produktu

Výška: 39 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 19 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: Světlý dub, černá
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Konferenční stolek ideální i pro rodinu s malými dětmi

Jako rodiče to známe všichni, když sedíme s přáteli v obývacím pokoji, malé děti se vždy rády přidají. A tak je více než rozumné pro rodinu s malými dětmi, volit nábytek bezpečný, bez ostrých hran a rohů. Prevence je vždy tím nejlepším způsobem, jak zabránit škaredému zranění. Ale samozřejmě, že pokud se vám konferenční stolek v oválném tvaru líbí a nemáte malé děti, je vám rovněž k dispozici.

Konferenční stolek nabízí velkou odkládací plochu díky další polici v jeho dolní části. Líbí se nám rovněž spojení světlého dřeva dub v imitace s černým odstínem. A pokud jako prodejci můžeme doporučit, tak nábytek tohoto francouzského výrobce určitě. Kvalitní nábytek s certifikací.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu