Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Knihovna, regál PRO-168-2

Výrobce: Trasman
Kód: TRS0081-2019
  • výška 160 cm, šíře 100 cm, hloubka 25 cm
  • rozměr mezi policemi 36,2 cm
  • tloušťka materiálu 25-30 mm
  • povrchová úprava dýhou, reliéfní struktura
nedostupné
3 726 Kč

Parametry produktu

Barva: dub žíhaný
Výška (cm): 160 cm
Šířka (cm): 100
Hloubka (cm): 25
Materiál: laminátová deska 19, 30 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Limitovaná edice, nabídka španělského výrobce za bezkonkurenční cenu

Časově omezena nabídka velmi nekonvenčního designu, který bude ozdobou každé místnosti a nejen to. Regál je velmi praktický a především kvalitní, o čemž svědčí i tloušťka desky. Materiál laminátové desky s tloušťkou 25-30 mm svědčí o kvalitním zpracování stejně, jako povrchová úprava dýhou s reliéfním povrchem a ne obyčejnou, nalepenou papírovou fólií.

Moderní regál či chcete li knihovna v jednoduchých liniích velmi prakticky doplní prostor nejen obývacího pokoje a kanceláře, ale také zbytečně prázdný kout kdekoliv v místnosti a v jakémkoliv interiéru.  V nabídce španělského výrobce si můžete vybrat hned z několika designů moderních regálů, které za bezkonkurenční cenu v limitované edici jistě potěší nejednoho z vás.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Nábytek všeobecně z designových kolekcí španělského výrobce se stal tím nejoblíbenějšími v naší exklusivní nabídce. Jsme proto velmi rádi, že právě na našich stránkách vám můžeme toto nádherné zboží a především také kvalitní, nabídnout. Popularita španělského nábytku spočívá v jednoduchosti, efektivitě a široké nabídce odstínů.


Trasman
Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce dlouhodobá a je rozhodně díky letitým zkušenostem zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu