Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Knihovna, regál PRO-168-1

Výrobce: Trasman
Kód: TRS080-2019
  • výška 160 cm, šíře 100 cm, hloubka 25 cm
  • rozměr mezi policemi 23,1 cm
  • tloušťka materiálu 25-30 mm
  • povrchová úprava dýhou, reliéfní struktura
nedostupné
3 685 Kč

Parametry produktu

Barva: dub žíhaný
Výška (cm): 160 cm
Šířka (cm): 100
Hloubka (cm): 25
Materiál: laminátová deska 19, 30 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Nadčasový regál španělského výrobce v limitované edici

Výrobce zvolil velmi nekonvenční design regálu, kdy rozhodně platí, že méně znamená více. Police náznakem jdoucí k sobě, prostor, který lze využít na knihy či dekorace. Moderní regál či chcete li knihovna v jednoduchých liniích velmi prakticky doplní prostor nejen obývacího pokoje a kanceláře, ale také zbytečně prázdný kout kdekoliv v místnosti a v jakémkoliv interiéru.

Regál je jeden z velmi kvalitních, o čemž svědčí také tloušťka desky a to 25 až 30 mm. Povrchová úprava je provedena klasickou dýhou, ne papírovou fólií, povrch je tak příjemně reliéfní a strukturu můžete cítit také na dotek. V nabídce španělského výrobce si můžete vybrat hned z několika designů moderních regálů, které za bezkonkurenční cenu v limitované edici jistě potěší nejednoho z vás. 

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Nábytek všeobecně z designových kolekcí španělského výrobce se stal tím nejoblíbenějšími v naší exklusivní nabídce. Jsme proto velmi rádi, že právě na našich stránkách vám můžeme toto nádherné zboží a především také kvalitní, nabídnout. Popularita španělského nábytku spočívá v jednoduchosti, efektivitě a široké nabídce odstínů.

Trasman
Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce dlouhodobá a je rozhodně díky letitým zkušenostem zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu