0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj z masivu Cowboy-XXL-A6-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00149-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: XXL-A6-1-209x150x104 cm
Dětská matrace 90x12x200 cm
Látka kolem lůžka: 90x200
Dětský nábytek: 2 židle, stůl, lavice
Látkový potah: set pro celou sestavu
1 090 Kč
Dětská komoda: 84x95x40 cm
Regál s šuplíky 87x169x42
Potah na matraci 90x12x200 cm - šedá
Dvířka z látky k regálu
646 Kč

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Nosnost: 100 kg
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Matrace: molitan

Už nehledejte řešení, jak zařídit dětský pokoj vaše malého rošťáka

V nabídce dětských pokojů z masivu od dánského výrobce si věříme vybere opravdu každý. Návrhy dětských pokojů s motivem dle zájmů vašeho chlapce. Má rád vesmír, nebo letadla? Nebo ho oslovují indiáni a kovbojové? Pak jste tady správně. Návrhy interiéru z nabídky dětského nábytku z masivu a dětských dekorací jsou opravdu velmi originální a také praktické. Dětský pokoj, který je v našem návrhu může vaše ratolest využívat až do dospělosti. Stačí odstranit dekorace, židličky, lavici a stůl vyměnit za psací stůl z masivu pro školáka a vyvýšené lůžko můžete snížit, čímž získáte klasickou postel pro studenta. Hezké a zároveň praktické, to se nám na nabídce dánského výrobce líbí nejvíc.

 

Dánský výrobce klade důraz na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřevo borovice je ošetřeno vodou ředitelným nátěrem v odstínu bílém. Cena postele s roštem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Nový způsob pro zařizování interiéru dětského pokoje

Můžeme říci, že návrhy dětských pokojů dánského výrobce jsou díky širokému výběru dekorací a funkčního designu nábytku zcela novým řešením pro zařízení dětského pokoje. Vše je velmi flexibilní, v každé kolekci máte stovky možností také díky širokému výběru postelí pro děti. Máte dva kluky? Stačí do našeho návrhu dětského pokoje umístit patrovou postel z kolekce Cowboy se stejnými dekoracemi. nebo upřednostňujete řešení místa na spaní pomocí postele s přistýlkou? Ani to není nemožné. Do nabídky jsme také zařadili matrace dánského výrobce, jelikož o jejich kvalitách, stejně jako snímatelného potahu jsme jednoduše přesvědčeni.

 

Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška 9, nebo 12 cm. Možnost volby potahu z několika odstínů.Dalšími díly v sestavě na fotografii jsou šuplíková komodaregál s dekorační látkou, dva regály otevřené na pojezdech vedle vysokého regálu a již zmiňovaná sestava dětského nábytku nabízející stoleček, židle a lavici. Z dekorací jsme do sestavy vybrali sedací vak, polštáře a látkové sedáky pro dětský nábytek. Ano, to vše je vám k dispozici.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.