Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská židle z masivu 36-1026-28-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00252-2015
1 041 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 28 cm
Hloubka: 28 cm
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: červená
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců

Dětská židle ze dřeva borovice

Pro nejmenší děti věku od 2 do 8 let představuje dánský výrobce celou řadu rozměrově jim přizpůsobeného dětského nábytku. Pro malé děti je vhodné pořizovat "malý" nábytek, děti se rozhodně cítí pohodlněji než na klasické židli pro dospělé. V nabídce dětského nábytku z masivu kolekce My color najdete široký výběr dostupných odstínů, červený je jen jeden z mnoha. Odstíny do dětského pokoje z masivu pro holky, do dětského pokoje z masivu pro kluky, nebo odstíny, které můžeme označit za neutrální. Vhodné do pokoje jak pro holku tak pro kluka. Takovým odstínem může být i červená. Samozřejmě, že ve stejném provedení pořídíte taký dětský stůl, ale nechybí ani například výběr z několika design§ dětské postele, nebo dalších dílů nábytku. Vše ze dřeva borovice v sytých odstínech.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, dětský nábytek je rovněž certifikovaný. Pro výrobu požívá kvalitní dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, proto je povrch nábytku hladký. Rovněž nedochází k deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru. Dodání židle v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.