Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel z masivu Pino PIHSZG14-70075

Výrobce: Vipack
Kód: VP00133-2014

Dětská postel z masivu v tradičních odstínech pro kluky od belgického výrobce. V ceně postel rošt i látkový domeček a kapsáře. Nechybí zábrana.

Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Snadná montáž

Sami si vše jednoduše sestavíte dle přiloženého návodu, který si můžete prohlédnout ještě před koupí.
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
15 027 Kč

Parametry produktu

Výška: 113 cm
Šířka: 103 cm
Délka: 208 cm
Nosnost: 110 kg
Hmotnost: 45,4 kg
Počet balíků: 2 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: laťkový
Barva: transparent bílá
Materiál: borovice
Provedení: levá i pravá varianta
Způsob dodání : v demontu, látka samostatně neprodejná
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Dětská postel z masivu doplněná o látkovou dekoraci

Vyvýšená postel nabízí daleko více možností, než klasické, nízko lůžko, pro děti o to více. Nabídka belgického výrobce dětských postelí z masivu je velmi široká a vybrat si můžete z mnoha designů. Jednou z možností je dětská postel z masivu v bílém provedení a modro červeným domečkem. Látkový domeček můžete využít dětem na hraní, ale také třeba skrytý úložný prostor. Praktické jsou i kapsáře. Identický design dětské postele si lze v naší nabídce vybrat také v přírodním provedení, nebo tmavě hnědém. A pokud máte živější dítě, pořiďte mu dětskou postel s klouzačkou. Možností je celá řada. Dětská postel v ceně s roštem, nechybí ani zábrana kolem lůžka.

Belgický výrobce kromě kvality pamatuje i na bezpečnost vašich dětí a tak u postele nechybí zábrana podél celého lůžka, hrany jsou zakulacené. Tloušťka desek dřeva borovice u konstrukce 2 cm. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Nákupem postele obdržíte rošt k posteli, látku kolem postele, kapsáře na zavěšení a doprava je také zdarma.

Dřevěná postel, základní parametry

Jak jsme uvedli hned na začátku, k posteli s motivem lze pořídit také povlečení, stejně jako celou řadu dalších produktů z masivu. Dřevo jako materiál nemá ostré hrany, nábytek z masivu je bezpečnější. Lze rovněž vybavit celý dětský pokoj v transparentně bílém odstínu. Včetně doplňků, které v pozdějším věku dítěte můžete vyměnit za jiné, odpovídající věku dítěte.

- prostor na spaní, potřebný rozměr matrace 90x200 cm
- výška včetně zábrany 113 cm
- celková délka 208 cm
- šířka postele103 cm
- cena postele s roštem
- tloušťka desek 2 cm
- nosnost lůžka 110 kg
- možnost výběru postele v odstínu přírodním a hnědém

Další nábytek z masivu můžete vybírat v kategorii komod z masivu, skříní, nechybí ani regály z masivu. Bílý odstín je velmi oblíbený, dodává nábytku z masivu oproti přírodnímu určité elegance.

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Alternativní zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu