Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská patrová postel Stim

Výrobce: PRS
Kód: PRS00344-2014
 • řada úložných prostorů v podobě skříně, šatní tyč, řada polic
 • rozměr místa na spaní, velikost pro matrace 90x200x15 cm
 • rošty v podobě desek v ceně, celková délka postele 279,8 cm
 • v ceně také šuplík, nebo noční stolek u dolní postele

nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
22 239 Kč

Parametry produktu

Výška: 144 cm
Šířka: 122 cm
Délka: 280 cm
Šuplík pod postel: 104x40 cm
Nosnost: 120 kg pro každé lůžko
Hmotnost: 140,5 kg
Počet balíků: 4 ks
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Rošt: deska s otvory
Barva: dub-bílá
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětská patrová postel Stim, další z řady možností pro malý dětský pokoj

Naši stálí zákazníci a "sledovatelé" inspirací už ví, že nábytek Aldo to je široká nabídka nejrůznějších řešení, jak maximálně ohleduplně k prostoru zařídit dětský pokoj dvou dětí. A nejšetrnější je vybavit malý dětský pokoj patrovou postelí, která ušetří nejvíce místa ze všech různých možností. Úspora místa v dětském pokoji není jen díky umístění lůžek nad sebou, ale také díky velkým úložným a odkládacím prostorům v podobě šatní skříně s policemi, nebo šatní tyče po jedné straně postele, menších dílčích polic a celkovému konceptu, jak tyto úložné prostory francouzský výrobce zakomponoval do návrhu.

Pro patrovou postel Stim zvolil výrobce neutrální odstíny, spojení bílé s přírodním dekorem, patrová postel je tak vhodná pro vybavení dětského pokoje holky i kluka, nebo dvou holek či kluků. Klasický rozměr místa na spaní o velikosti 90x200 cm zabezpečí komfortní spaní i pro děti školou povinné. Nechybí ani řada bezpečnostních prvků, které zaručují bezpečí pro vaše děti. Patrová postel Stim je oblíbená také pro nesourodé umístěné lůžek, ne jak zpravidla bývá pod sebou, ale dolní lůžko oproti hornímu je o něco málo posunuto. Tím také vznikl prostor na umístění šatní skříně. Celkově je tento koncept velmi oblíbený. Pokud máte dvě děti a nedostatek místa v interiéru, pak patrová postel Stim je řešením, které vám odpoví na spousty otázek, jak interiér vybavit. Děti budou míst s patrovou postelí Stim o něco více místa na hraní. Pokoj bude vzdušný, příjemný, nebude muset být přeplněný nábytkem.

Patrová postel Stim stojí za pozornost z mnoha důvodů

 • maximální úspora místa v dětském pokoji

 • velmi nadčasový design, kvalitní zpracování

 • u dolního lůžka police na noční stolek

 • součástí patrové postele je také šuplík pod dolním lůžkem

 • rozměr místa na spaní o velikosti 90x200 cm

 • rošty v podobě desek s otvory pro větší stabilitu postele

 • v ceně postele také prostorný šuplík, šatní skříň s policemi

 • prostor mezi lůžky 71 cm, celková délka 279,8 cm

 • na boční straně postele police, šatní tyč a noční stolek pro dolní lůžko

 • doporučujeme pro patrovou postel matraci Aldo s výškou 15 cm

 • v neposlední řadě, doprava zdarma až k vám domů

Nábytek Aldo, výhradní zastoupení mnoha výrobců nábytku

Co je na nábytku Aldo, nikde jinde nenajdete. Co přináší pro vás zákazníky nákup od výhradního dovozce? Především nákup na jistotu a to od prodejce, který dosáhl na možnost výhradního zastoupení. Historie v prodeji nábytku, kdy máte jistotu, že i za dva roky velmi jednoduše vyřídíte reklamaci. Nábytek od předních evropských výrobců je stálý, designy se drží po několik let na trhu a nemění se každým rokem. A tak můžete vybavení interiéru zařizovat postupně dle finančních možností. Nábytek od francouzských výrobců, ale i řady dalších z jiných zemí, to je nábytek rovněž s certifikací. Nábytek, který je bezpečný pro vaše děti. 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu