0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Designový regál Soft Line

Výrobce: Uni-Q
Kód: UN02-2014
8 864 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 195,5 cm
Šířka: 68 cm
Hloubka: 35,5 cm
Materiál: tvrzené sklo-lité dřevo
Způsob dodání : v demontu
Barva: mléčné sklo-hnědá konstrukce
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní designový regál do vaší kanceláře

Nabídka kancelářského nábytku je velmi široká. Jednotlivé kolekce se stále více soustředí na kvalitu a maximální využití daných dílů. Nezbytným vybavením kanceláře, samozřejmě kromě psacího stolu, jsou také regály. Představujeme vám regál ve velmi moderním designu z kolekce Soft Line, kde bylo použito materiálů tvrzené, mléčné sklo s tloušťkou 5 mm a hnědé lité dřevo s vysokým stupněm tvrdosti. 

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, snadnou údržbu a maximální praktické využití moderního nábytku. Regál z kolekce Soft Line lze spojit s dalšími, neméně zajímavými díly a vytvořit tak interiér kanceláře na velmi profesionální a především reprezentativní úrovni.

 

 

Regál v základních parametrech

Regál Soft Line představujeme jako jeden díl. Lze ale pořídit několik těchto regálů s možností spojení, kdy vám vznikne praktická regálová sestava s mnoha odkládacími prostory. A příjemné je, že když pořizujete další regály, nemusíte již s boční konstrukcí na jedné straně. Tím se samozřejmě přímou úměrou snižuje cena. Čím více regálů pořídíte, tím je cena nižší. Ať už pořídíte jeden regál samostatně, či více kusů regálů, budou vás zajímat určitě základní parametry.

 

- stabilní, velmi pevná konstrukce, možnost umístění do prostoru
- skleněné police tvrzené sklo tloušťky 5 mm, mléčný odstín, netransparentní
- nohy konstrukce s možností regulace výšky
- maximální nosnost polic 15 kg

 

Kolekce Soft Line pro vybavení interiéru kanceláře

Nabídka dalších dílů této velmi kvalitní a moderní kolekce je velmi zajímavá a díly jsou navrženy tak, aby jste z nich mohli sestavit plně funkční kancelář na vysoké profesionální úrovni. Za úvahu stojí také samotný design, jak můžete posoudit na našich fotografiích, který je více než reprezentativní. A bezesporu příjemná je i naše nabídka dopravy zdarma po celé republice.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.