Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Designový regál Franchesco

Výrobce: Hanah home
Kód: AG00262-2022
  • výška 156 cm, šíře 120 cm, hloubka 22 cm
  • nádherné spojení odstínů
  • netradiční, designové dělení odkládacích prostorů
  • materiál laminát 18 mm
nedostupné
7 147 Kč

Parametry produktu

Výška: 156 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 22 cm
Hmotnost: 32 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: dub žíhaný, černá
Materiál: laminátová deska 15 a 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Knihovna do obývacího pokoje, regál do každé místnosti

Na našich stránkách najdete široký výběr nejrůznějších typů designů, stylových regálů. Troufáme si tvrdit, že je z čeho vybírat a že opravdu u nás najdete ty nejvíce originální kousky, které krásně změní váš stávající interiér.

Regál, který nenabízí jen klasické provedení polic, ale rovněž "přihrádky", do kterých můžete uložit knihy či cokoliv jinéhoPokud se dnes zaměříte na nabídku nejrůznějších designovýcregálů tak možná zjistíte, že některé z nich jsou opravdovými skvosty. A některé z nich jsou tak netradiční, že mohou přilákat pozornost více, než třeba hlavní vybavení obývacího pokoje či kanceláře. Troufáme si tvrdit, že regál, který vám nyní exkluzivně na našich stránkách nabízíme, mezi tyto designové regály právem patří. Nesourodé uskupení odkládacího prostoru, kontrastní a elegantní spojení odstínů a také větší rozměry, kdy regál bude ve vašem interiéru opravdovým kusem nábytku.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu