0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Čalouněné křeslo Tarent 99805092

Výrobce: IL
Kód: IL0010-2015
18 720 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 80 cm
Hloubka: 65 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 27 kg
Materiál: polyester, látka, borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: šedo-černá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Pomyslnou tečkou v interiéru může být designové čalouněné křeslo

Máte už zařízený interiér, ale pořád postrádáte něco, co by z vašeho pokoje udělalo originální místnost? Pomyslnou tečkou může být designové čalouněné křeslo, které splňuje vše, co představují nejnovější trendy bydlení. netradiční, originální design dává možnost využít tento doplněk jak v moderním, tak stylovém interiéru. Čalouněné křeslo může být ozdobou obývacího pokoje, ložnice, nebo předsíně. Čalouněné křeslo je finančně náročné, ale takový už je bohužel designový nábytek, který je známý také kvalitními a cenově nákladnými materiály. Čalouněné křeslo vám však nabídne tu nejvyšší možnou kvalitu a to včetně potahové látky, výplně i samotného, celkového zpracování. Křeslo patří k velmi pohodlným s ohledem na velikost sedáku i opěrky zad. Líbí se nám potahové látky, kombinace šedé ve vzoru a černé. Křeslo splňuje trendy dnešního nadčasového bydlení.

 

Německý výrobce klade velký důraz na kvalitu i detailní zpracování už s ohledem na vysokou pořizovací cenu. Dodání křesla v dílech bez nutnosti montáže dle návodu. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Čalouněné křeslo Cosenza 99805088

Čalouněné křeslo Cosenza 99805088

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
12 459 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.