0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Botník Westphalen 19040020

Výrobce: IL
Kód: IL008-2016
3 792 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 25 cm
Hmotnost: 28,5 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Prostorný botník i do malé předsíně

Německý výrobce představuje v nabídce samostatných dílů několik cenově velmi dostupných řešení pro vybavení vaší předsíně. Jednou z variant je i bílý botník s vyklápěcím systémem rozdělený velmi příznačně na čtyři samostatné prostory. Každý z členů domácnosti může mít svůj osobní prostor, nebo lze botník využít k rozdělení obuvi dle využití. Společenské, sportovní či vycházkové boty. Jak kdo chce a upřednostňuje. Pokud se chystáte v bílém provedení vybavit celou předsíň, respektive zvažujete třeba ještě pořízení komody, pak v kolekci Westphalen tuto možnost samozřejmě máte.

 

Materiálem pro výrobu botníku se stala laminátová deska s tloušťkou 15 mm. Moderní design zachovávají také otvory, které využijete jako úchyty. Dodání botníku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Botník 306598

Botník 306598

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
1 894 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.