Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Botník do předsíně Beton 15.1-19604055

Výrobce: IL
Kód: IL002-2015
6 637 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílá-imitace betonu
Výška (cm): 200 cm
Šířka (cm): 64 cm
Hloubka (cm): 37 cm
Hmotnost: 61,6 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: mdf deska, lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Předsíň by neměla být bez botníku

Chcete aby ve vaši předsíni panoval pořádek a nebyly všude po podlaze boty? Uspořádat obuv vám pomůže samozřejmě botník a v případě botníku z kolekce Beton hned pro několik párů bot. Botník je dostatečně vysoký na to, aby nabídnul šest polic a do každé z polic lze umístit dva páry bot. Botník tak pojme až dvanáct páru bot a navíc dvířka jsou zrcadlová. Pokud máte v předsíni místo i na další díly nábytku, v kolekci Beton můžete ze samostatných dílů sestavit celou předsíňovou stěnu. Velkou výhodu v nabídce samostatných dílů vidíme především ve skutečnosti, že vy sami rozhodujete o tom jak velká stěna bude a z jakých dílů bude sestavena. Pro milovníky bot, především pak asi něžné pohlaví, bude botník větších rozměrů vítaným pomocníkem.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu i při zachování dostupné ceny. Botník je dodáván v dílech s nutností montáže dle návodu. Materiálem je mdf deska, která díky vlastnímu designu v tomto případě působí mohutně. Doprava zdarma.Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.