Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Sada ručníků v pastelových odstínech Sofia - 4 kusy

Výrobce: Hanah home
Kód: AGD00288-2022
  • 100% bavlna
  • 500 gr/m²
  • rozměry: 50 x 90 cm (4 ks)
  • jemné praní s podobnými barvami na 30°C v pračce.
  • nepoužívejte bělidlo.
nedostupné
1 993 Kč

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 50 cm
Barva: hnědá, béžová, krémová
Materiál: 100% bavlna
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců

Sada čtyř ručníků s vysokou gramáží

Při výběru ručníků, ale také osušek, pokud chcete, aby byly kvalitní, věnujte pozornost jejich gramáži. Čím je ručník těžší, tím je kvalitnější a jeho savost je vysoká. Představujeme vám velmi kvalitní ručníky, kde i z fotografie je patrné, že ručníky disponují vysokou gramáží.

Příjemný materiál bavlny a nádherné pastelové odstíny v několika tónech hnědé můžou navázat na další dekorace a doplňky do vaší koupelny. V naší nabídce můžete nejen koupelnu, ale také ložnici pokud navazuje na koupelnu, zařídit v jednotném odstínu několika tónů. Vyberte si z široké nabídky dekorací a doplňků do koupelny a samozřejmě u nás najdete také koupelnový nábytek. Nákup pod jednou střechou.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku a dekorací jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Vybírejte nábytek s láskou tak, jako my ho s láskou pro vás hledáme po celém světě.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu