Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální televizní stolek RTV 06

Kód: RTV06
Dřevěný nábytek pro dnešní moderní domácnost nesmí zapomínat ani televizní stolky. Povrchová úprava přírodním voskem, dřevo borovice.
nedostupné
8 673 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Šířka (cm): 150 cm
Výška (cm): 50 cm
Hloubka (cm): 50 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dřevěný rustikální televizní stolek

Další z nabídky televizních stolků z kategorie rustikální nábytek. Také stylový nábytek musí odpovídat požadavkům dnešních domácností. Nábytek ze dřeva se těší velké oblibě především pro charakteristickou atmosféru, kterou umí interiéru dát opravdu jenom dřevo. Televizní stolek je vyroben ze dřeva borovice s povrchovou úpravou přírodním voskem světle hnědého odstínu, který rovněž zachovává jeho zdravotní nezávadnost a viditelnou strukturu.

Výrobce klade důraz na kvalitu, která u tohoto nábytku nejvíce souvisí s materiálem dřeva borovice. Výrobce použil dřevo řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku, či jeho prasklinám vlivem prostředí. Především pak změnám teplot a vlhkosti ovzduší. Dodání v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

 

Rustikální nábytek na zakázku

Rustikální nábytek je jedinou kategorií kde vám můžeme nabídnout výrobu nábytku na zakázku. Lze tak změnit rozměry televizního stolku a můžete si také vybrat odstín povrchové úpravy.- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk v kombinaci
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavu


Za provedení patiny je však nutno počítat s příplatkem ve výši 10 % od základní ceny.


Kvalitní nábytek díky stále ruční výrobě a kvality použitých materiálů. Nabídka rustikálního nábytku je zaměřena pro všechny typy interiérů. Na nábytku Aldo najdete rustikální nábytek od různých výrobců, dánský, německý, nebo francouzský a každý z nabízených designů se dle země původu velmi liší. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu