Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální televizní stolek CA 592-180

Kód: CA592-180
Dřevo má své kouzlo a pro rustikální televizní stolek je velmi vhodným materiálem. Dánský výrobce značkového nábytku Nova Solo.
nedostupné
13 782 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Šířka (cm): 180 cm
Výška (cm): 45 cm
Hloubka (cm): 45 cm
Hmotnost: 41,4 kg
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma
Výnos do patra: bez výnosu

Mahagonový rustikální televizní stolek CA 592

Nabídka rustikálních televizních stolků je na našem portále široká, jelikož interiér obývacího pokoje se tímto stylovým nábytkem velmi často zařizuje. Milovníků stylových, velmi originálních designů je řada, proto neustále přicházíme s něčím novým. Kromě dánského výrobce, který nabízí tento televizní stolek, u nás najdete také francouzského, nebo německého výrobce rustikálních kolekcí a každý přichází s odlišnými návrhy. Je opravu z čeho vybírat.

Pokud zvolíte dánského výrobce, získáte značkový nábytek Nova Solo, certifikát jakosti a nejkvalitnější materiál dřevo mahagon. Na materiálu opravdu záleží. Například dřevo mahagon nabízí daleko vyšší mechanickou odolnost a delší životnost než borovice, ale jak jsme již zmínili, jeho cena je vysoká. Dodání v díle bez nutnosti montáže je další výhodou při pořízení tohoto produktu.

 

Nábytek ze dřeva v moderním interiéru

Televizní stolky dánského výrobce nabízejí již předvrtané otvory na vodiče a také dostatečnou šíři pro moderní lcd obrazovky. Představujeme jeden z nejširších stolků a to celých 180 cm. Velmi příjemně stolek vynikne v tmavém interiéru ve spojení s dalšími designově shodnými díly rustikálního nábytku. Pro inspiraci přikládáme fotografie a několik příkladů oblíbených sestav v interiéru.

 

- ložnice Nova Solo
- předsíňové stěny Nova Solo
- dětský pokoj Nova Solo
- dřevěný nábytek v kombinaci s ratanem

 

V neposlední řadě chceme upozornit na příjemné detaily. Například v podobě mosazných úchytek, nebo konkrétně u televizního stolku hezky předvrtaného otvoru pro zapojení televizního přijímače. Ano, i o tom je pohodlný nákup značkového nábytku bez jakékoliv práce. Odpadává montáž, úpravy, stačí jen díly rozmístit v daném pokoji.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu