Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Obývací stěna Isola I - tyrkysový lesk, bílá

Výrobce: Trasman
Kód: TRS00238-2017
  • trendy provedení, originální spojení odstínů
  • tyrkys ve vysokém lesku
  • kvalitní povrchová úprava
  • tloušťka laminátu až 25 mm
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
21 337 Kč

Parametry produktu

Výška: dle zavěšení horních skříněk
Šířka: 260 cm
Hloubka: horní skříňky 30 cm, dolní 50 cm
Barva: bílá mat- tyrkysový vysoký lesk
Hmotnost: 144 kg
Materiál: laminátová deska 19, 30, 50 mm
Provedení: povrchová úprava dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Doprava: zdarma
Záruka: 24 měsíců

Novým trendem v bytovém designu jsou pastelové odstíny, obývací stěna Isola 

Nebojte se zcela nových, trendy odstínů jako je například tyrkysový vysoký lesk. Vašemu obývacímu pokoji dá moderní nábytek zcela nový rozměr. Navíc kvalitnější obývací stěnu na českém trhu jen stěží najdete. Obývací stěna z kolekce Isola z nabídky španělského výrobce vás rozhodně osloví trendy design a povrchová úprava ve vysokém lesku, které mohou velmi změnit interiér vašeho obývacího pokoje. V tomto případě se jedná o tyrkysový vysoký lesk, ale v kolekci najdete celou řadu dalších odstínů. Dokonce i velmi netradiční lesky ve žlutém, tyrkysovém a dalším provedení. Na co ale chceme obzvláště upozornit, je tloušťka laminátové desky, která u nosné konstrukce dosahuje až 50 mm a to je zcela něco nevídaného, na co nejsme ještě na našem trhu zvyklí. Díky této tloušťce desek je obývací stěna velmi bytelná, stabilní a její kvalita je nesrovnatelně vyšší s konkurenčními designy běžně v tloušťce laminátu 16 až 18 mm.

A dalším faktorem pro navýšení kvality obývací stěny je povrchová úprava. Žádná nalepená papírová fólie, která ztrácí svou podobu už po roce užívání nábytku, ale povrchové úpravy u dekoru je docíleno klasickou dýhou. Kvalitnější obývací stěnu opravdu nikde jinde nepořídíte. A pořizovací cena s ohledem na vysokou kvalitu a detailní zpracování je za nás více než příjemná. Líbí se nám také celkový design a vlastní volba odstínů, která je v harmonickém kontrastu. Dodání obývací stěny v dílech s nutností montáže dle návodu.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

Trasman
Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce dlouhodobá a je rozhodně díky letitým zkušenostem zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

Alternativní zboží

Obývací stěna Isola-Mandar

Obývací stěna Isola-Mandar

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
19 091 Kč
Obývací stěna Isola III - fialkový lesk, dub

Obývací stěna Isola III - fialkový lesk, dub

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
28 461 Kč
Obývací stěna Isola-tyrkysový lesk

Obývací stěna Isola-tyrkysový lesk

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
28 040 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu