Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Kožená rohová sedačka Hellas-Kreta bronze

Výrobce: HET-Amsterdam
Kód: HTA0034-2023
 • výška 77 cm, hloubka 94 cm, šíře 271x271 cm
 • hloubka sedu 57 cm, komfortní sezení s dostatkem místa
 • výška sedu 45 cm, nosnost na jednu osobu 140 kg
 • doporučujeme pro 4 - 6 osob
 • kvalitní hovězí kůže broušená
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 9 týdnů
122 808 Kč

Parametry produktu

Výška: 77 cm
Šířka: 271 x 271 cm
Hloubka: 94 cm
Barva: tmavě hnědá
Materiál: masiv-dýha, kov, kůže
Způsob dodání : demont / celé díly
Výrobce: holandský
Záruka: 36 měsíců

Rohová sedačka kožená, vysoká kvalita v řadě možností

V každém případě, pokud hledáte opravdu pravou, hovězí kůži, nelze pořídit levně, pokud chcete tu nejvyšší možnou kvalitu. Dnes na trhu existují nejrůznější náhražky, které se snaží kůži věrohodně imitovat, ale tu pravou hovězinu poznáte i podle pořizovací ceny. Zkrátka kvalitní sedací soupravu z hovězí kůže předních evropských dodavatelů kůží, nelze pořídit levně. Na našem trhu bohužel najdete často nabídku sedacích souprav vydávajících se za kožené, ale opak je pravdou, jsou to často imitace z recyklátu. Nabídka sedacích souprav od holandského výrobce vám dá jistotu, že hovězina, kterou používá, je ta nejkvalitnější v Evropě. Samozřejmě, že pokud je sedací souprava opravdu z kvalitní hovězí kůže, odpovídá tomu jak jsme zmínili i pořizovací cena. Koženou sedací soupravu z kůže nelze pořídit levně, pokud má být zpracování opravdu kvalitní.

Představujeme vám rohovou sedací soupravu z kolekce Hellas, která spojuje kvalitu, komfort a minimalismus. Kvalitní hovězí kůže světle hnědé barvy, jemná příměs bronzové. Bytelná a velmi pevná konstrukce doplněná kvalitní výplní, kdy vám garantujeme, že i za několik desítek let se sedací souprava jednoduše neprosedí a rovněž kvalitní kůže bude stále jako nová. Sedací souprava, kterou určitě pořizujete na řadu let. Rohová sedací souprava patří k nejoblíbenějšímu výběru. Lze pořídit rovněž zrcadlovou variantu, pro tuto změnu stačí kontaktovat naše prodejce. A pokud vás provedení sedací soupravy oslovilo, v identickém provedení kůže můžete pořídit celou řadu dalších doplňků, třeba jídelní židle, polohovací křeslo, ale i kožený, velmi stylový vak.

Rohová sedací souprava, kvalita bez kompromisů

 • výška 77 cm, hloubka 94 cm, šíře 271x271 cm

 • hloubka sedu 57 cm, komfortní sezení s dostatkem místa

 • výška sedu 45 cm, nosnost na jednu osobu 140 kg

 • doporučujeme pro 4 - 6 osob

 • kvalitní hovězí kůže broušená

 • hovězí kůže od evropského chovatele

 • velmi pevná konstrukce

 • výplň, která ani po několika letech nepodléhá deformaci

 • možnost pořízení zrcadlové varianty

 • možnost pořízení dalších odstínů

 • holandský výrobce certifikovaného nábytku

Tvrdá, tlustá hovězí kůže z evropských krav, sudově probarvené (oboustranně) a poté lehce broušené. Krásná a robustní kůže, broušený efekt dodává hloubku a zdůrazňuje barevné odstíny. Semianilinová kůže, takže jsou možné malé barevné odchylky na šarži. Jsou viditelné přirozené nedokonalosti, jako jsou jizvy a kousnutí klíštěte, které však vytváří přesně takový dojem z kůže, jaký má být. V nabídce najdete rovněž sedací nábytek z kůží opracovaných do hladka.

HET ANKER
Holandský výrobce Het Anker se specializuje na zpracování té  nejkvalitnější kůže. Pěkný, udržitelný a ekologický produkt. Kůže je považována za jeden z nejstarších recyklovaných produktů a díky ní je každá pohovka nebo židle jedinečná. Každá zpracovaná kůže má své vlastní vlastnosti. Naše krásné kůže pocházejí z renomovaných italských koželužen. Kvalita se nezapře; můžete to vidět a cítit.

Alternativní zboží

Rohová sedací souprava Beaumont black

Rohová sedací souprava Beaumont black

Předpokládané doručení k vám do 9 týdnů
206 576 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu