Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní židle s komfortní opěrkou double Nairobi black

Výrobce: Viko design
Kód: VK0053-2023
  • jídelní židle s komfortní opěrkou zad
  • opěrka zad dvojitá, snímatelný potah
  • konstrukce z kvalitního bukového dřeva
  • nabídka židlí v dalších odstínech
  • nosnost židle 140 kg
  • cena uvedena za jeden kus, min. odběr 2 kusy
  • v jednom balení 2 židle
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 902 Kč

Parametry produktu

Výška: 96 cm
Šířka: 48 cm
Hloubka: 65 cm
Hloubka sedáku: 44 cm
Nosnost: 140 kg
Hmotnost: 6 kg
Počet balíků: 1 ks
Cena: min. odběr 2 kusy, za jeden kus
Barva: černá, přírodní
Materiál: látka, laminát-dřevo buk
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců

Jídelní židle s netradiční a velmi komfortní opěrkou

Černé židle jsou ideální tam, kde je zátěž na židli vyšší. A nás jako prodejce napadá i rodina s menšími dětmi, ale třeba i komerční prostor, nebo restaurace. Černý dstín je navíc velmi elegantní. Kolekce jídelních židlí Nairobi je nezvyklá či řekněme originální hned z několika důvodů. Předně nabízí netypické, ale velmi komfortní zpracování opěrky zad, které má dvojitou vrstvu výplně, čalounění a dokonce je opěrka zad snímatelná. Nabízí se tak i pro případ světlejšího odstínu, ne pouze černé, snadná údržba. Černý odstín, stejně jako bílý, nebo tmavě šedý, patří v kategorii nábytku k nejvíce vyhledávaným. A ve všech těchto odstínech můžete pořídit také tuto elegantní jídelní židli. Samozřejmě, že v nabídce židlí najdete i další odstíny, třeba i nezvyklé, nebo pastelové či velmi syté. V každém případě věříme, že každý má šanci najít svůj nejoblíbenější odstín.

Vysoká kvalita židle není dána jen zpracováním opěrky zad, ale rovněž konstrukcí z bukového dřeva, které jak známo nabízí vysoký stupeň tvrdosti. Spolu se snímatelným čalouněním tak vytvoří design, který je nenáročný na údržbu a odolá i mechanickému poškození. Černý odstín ve spojení s přírodním, reálným odstínem bukového dřeva, může být elegantním doplnění řady jídelních stolů. Doručení naší vlastní dopravou bez poškození.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Alternativní zboží

Celodřevěná jídelní židle Niko black

Celodřevěná jídelní židle Niko black

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 662 Kč
Jídelní židle černá s květy Mirisi V

Jídelní židle černá s květy Mirisi V

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 474 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu