Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní židle celodřevěná Lucy bílo hnědá

Výrobce: Viko design
Kód: VK00104-2023
  • jídelní židle z bukového dřeva v bílém odstínu
  • dřevo buk s vysokým stupněm tvrdosti
  • oblíbený bílo-hnědý odstín, lak v několika vrstvách
  • nosnost jídelní židle 130 kg
  • cena uvedena za jeden kus, min. odběr 2 kusy
  • v jednom balení 2 židle
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
3 526 Kč

Parametry produktu

Výška: 92 cm
Šířka: 45 cm
Hloubka: 43 cm
Výška sedáku: 45 cm
Nosnost: 130 kg
Hmotnost: 15 kg
Počet balíků: 1 ks
Cena: min. odběr 2 kusy, za jeden kus
Barva: bílo-hnědá
Materiál: látka, laminát-dřevo buk
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců

Jídelní židle Lucy, stylový design, který nikdy nezevšední

Ano, jsou věci, které se ani po několik desítek let nemění a to je dobře. Hezké, stylové a stále oblíbené provedení jídelní židle z kolekce Lucy, kde můžete vybírat i další barevné kombinace. Jedno je však pro jídelní židle společné a to výroba z kvalitního dřeva buk. Celodřevěná jídelní židle v oblíbeném bílém odstínu v kombinaci se světle hnědým sedákem, židle, která je tak často doplněním rustikálního jídelního stolu či dalšího rustikálního nábytku do jídelny. V každém případě, jsme rádi, že zvoleným materiálem pro výrobu se stalo bukové dřevo s vysokým stupněm tvrdosti a ne jak tomu často u tohoto typu jídelních židlí bývá, že jsou vyrobeny ze dřeva borovice, které je příliš měkké. Všeobecně jako prodejci nábytku, kteří se věnují designu již téměř dvacet let, zařazujeme do naší nabídky jídelních židlí jen ty, které jsou vyrobeny ze dřeva buk. Kvalita je daleko vyšší a židle tak snesou i náročný provoz restaurací.

Povrchová úprava kvalitním lakem v několika vrstvách, kdy v kolekci Lucy můžete pořídit i další, dostupná provedení židle. Některé z nich vám rovněž představujeme na ilustračních fotografiích. Kvalitní židle do stylového interiéru s doručením naší vlastní dopravou bez poškození.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu