Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zrcadlo ke komodě, psacímu stolu Lucia

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA0043-2022
  • zrcadlo nelze pořídit samostatně
  • pro spojení s komodou a stolem Lucia
  • francouzský výrobce, certifikovaný nábytek
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
2 841 Kč

Parametry produktu

Výška: 41 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 2 cm
Počet balíků: 1 ks
Materiál: lamino, sklo, kov
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Zrcadlo do dětského pokoje holky rozhodně právem patří

Francouzský výrobce představuje prostřednictvím kolekce Lucia celou řadu samostatných dílů pro možné vybavení dětského pokoje holky, ať už menší, nebo větší slečny. Certifikovaný nábytek v té nejvyšší možné kvalitě, kterou jsme pro vás byli schopni najít. Na našich stránkách najdete designy v exkluzivním zastoupení a jejich výběru věnujeme velkou pozornost, především klademe velký důraz právě na kvalitu zpracování. A tu francouzský výrobce nabízí a my v průběhu spolupráce již druhé desetiletí, můžeme jako prodejci jen potvrdit.

Zrcadlo nelze pořídit samostatně, je určeno pouze k připevnění ke komodě či psacímu stolu Lucia. Tímto spojením nábytku se zrcadlem získá vaše holčička praktický toaletní stolek, který jistě ocení. Nábytek pro slečny, který myslí zkrátka na vše.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Související zboží

Prostor pro matraci 90x200cm
Dětská postel Lucia

Dětská postel Lucia

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 383 Kč
Šatní skříň do dětského pokoje Lucia

Šatní skříň do dětského pokoje Lucia

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
14 537 Kč
Komoda do dětského pokoje Lucia

Komoda do dětského pokoje Lucia

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 384 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu