Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zrcadlo Elise

Výrobce: PRS
Kód: PRS00309
Rustikální nábytek v elegantním provedení od francouzského výrobce. Zrcadlo patří ke kolekci Elise, která nabízí další díly na výběr.
nedostupné
2 746 Kč

Parametry produktu

Barva: transparent bílá
Výška (cm): 62 cm
Šířka (cm): 156 cm
Hloubka (cm): 3 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: 0187MIRO

Zrcadlo Elise z kolekce rustikálního nábytku

Do nabídky rustikální nábytku kolekce Elise, která nabízí samostatné díly pro vybavení jídelny, či obývacího pokoje, patří také zrcadlo. Estetické a zároveň praktické doplnění jakéhokoliv interiéru, které jeho celkový ráz může za malý finanční obnos zcela změnit.

Francouzský výrobce při návrhu designu kladl důraz na kvalitu, zachování originálního designu a využitelnost nábytku v dnešní moderní době. Pro výrobu daných dílů zvolil laminátovou desku v odstínu transparentní bílé v imitaci borovicového dřeva. Laminátová deska je více odolná vůči mechanickému poškození, na rozdíl od masivu, které je měkké a náročné na údržbu. Doprava zdarma po celé republice.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu