Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zpříjemněte si stolování v elegantní jídelně

S přibližujícími se vánočními svátky, možná mnoho z vás řeší problém, že v podstatě nemáte dostatečně velký stůl, u kterého byste celá rodina, mohli zasednout ke štědrovečerní večeři. Proto vám dnes představíme malou ochutnávku nábytku z kategorie designové jídelny a záleží na vašich potřebách a možnostech, jestli se rozhodnete například jen pro stůl, nebo celou jídelní sestavu. A že je z čeho vybírat, se přesvědčíte sami.

 

                                                                    

 

Do velkých interiérů

Pokud máte to štěstí a disponujete velkým prostorem, ať už v kuchyni, nebo jídelně, pořízením jídelní sestavy objevíte nejen účelnost, ale rovněž nádech elegance v interiéru. Věřte, že ať už si pořídíte jídelní set, nebo celou jídelní sestavu, stane se nedílnou součásti vaši kuchyně, či jídelny. Nabídka jídelen jako sestav, či pomocí výběru ze samostatných dílů, jsme na našem portále v této kategorii, zařadili nábytek velmi kvalitních materiálů a s originálním návrhem designu. Jinak tomu není i u první luxusní a designové jídelny Gami, kterou jsme vám představili na první fotografii. Představujeme ji jako, nabídku samostatných dílů, aby návrh vaší jídelny byl opravdu dle vašich představ a možností prostorů. Spojení designu a vysoké kvality, kterou jídelna z kolekce Toscane bezesporu nabízí, je moderní nábytek vyroben z masivu a prezentován pod známou jakostní značkou Gami od francouzského výrobce. Kvalita zaručena spojením masivu a lisovaného dřeva, zakončení ABS hrany, to vše navíc opřeno o certifikáty jakosti. Příjemné spojení trendy odstínů, světlý dub a transparent bílá s viditelným zachováním struktury dřeva. Jak můžete vidět na fotografii, tak celý návrh má díky svému designu osobité kouzlo. I druhou jídelnu z kolekce Hanna, kterou vám představíme na druhé fotografii, jsme díky netradičnímu designu prostě museli rovněž zařadit do luxusních a designových jídelen. Netradiční je nejen design, ale také odstín dubu s náznaky bílé. Netradiční odstíny dovolují nabídnout nejen pro jídelnu, ale také další interiéry nové technologie povrchových úprav. Například pro obývací pokoj a tak můžete tyto dvě místnosti harmonicky sloučit v jeden interiér. Nabídka samostatných dílů u této kolekce, pro sestavení jídelny je velmi široká. Jídelní stůl nabízíme ve dvou variantách, obdélník a čtverec, obdélníkový tvar je navíc s možností rozložení. Jednotlivé díly nabízí kvalitu zpracování, zakončení pomocí ABS hran, materiál spojení masivu a mdf desky. Posuďte sami, jak elegantně tato sestava působí.

 

    

 

Do malých interiérů

Do malých interiérů kuchyně, jsou velmi oblíbené jídelní stoly, které nabízí možnost rozložení. Francouzský výrobce nabízí rozkládací jídelní stůl Bridge a díky dokonalému mechanismu i z tak malého jídelního stolu tvaru čtverce, dovede vytvořit jídelní stůl až pro osm osob. Navíc, jídelní stůl je vyroben z hlavní části z dubového dřeva, v kombinaci z mdf deskou pro zachování přijatelné ceny. Jídelní stůl je v přírodním provedení odstínu dřeva dub světlý. Výrobce Parisot, který tento stůl nabízí, vznikl ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost.

 

                                                            Rozkládací jídelní stůl Be Alive

 

Věřte, že nabídka v této kategorii luxusního nábytku je až k neuvěření. Co vše, jsou v dnešní době designéři schopni vymyslet, se můžete sami přesvědčit na našich stránkách. Jsou to nejen jídelní stoly se zavěšením na stěnu, skládací stoly, ale řada dalších.