Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Znáte dětské postele s nadstavcem?

Design se rok od roku mění a je rok od roku důmyslnější. Výrobci nábytku se snaží neustále vymýšlet, jak na malém prostoru nabídnout co jak nejvíce úložného prostoru, aby se tak ušetřilo místo v dětském pokoji malým dětem na hraní. Jistě už všichni víme o patrových postelích, které dokáží v dětském pokoji dvou dětí ušetřit snad nejvíce místa, nebo o dětských postelích s přistýlkou či šuplíkem na nejrůznější věci. Ale jsou zde ještě další designy postelí, které nabízí velké úložné prostory a to pomocí nadstavce či nadstavců. Výrobci, designéři začali využívat zbytečně prázdný prostor nad lůžkem a to je velmi dobře. Dnes si tedy představíme další způsob jak získat úložné prostory, aniž bychom zbytečně ubírali tolik drahocenné centimetry v interiéru dětského pokoje.

 

Dětská postel s jedním nadstavcem

Pokud potřebujete jen malý úložný prostor, stačí pořídit dětskou postel s jedním nadstavcem a nemusíte pak pořizovat noční stolek. Z bočních stran nadstavce lze umístit knížky, nebo oblíbené hračky, stejně jako lze využít horní plochu nadstavce jako jakési police. Na nadstavec také můžete umístit stolní lampu. Dále si můžete vybrat nejrůznější provedení nadstavce, třeba na první fotografii u dětské postele Sleep s šuplíky je nadstavec po celé délce postele. Na druhé fotografii je detail nadstavce v záhlaví postele Charley a jak lze vlastně tento design využít.

 

    

 

A možná bude pro mnohé z vás překvapením, kolik takový nadstavec vlastně nabízí úložného prostoru. A přitom nezabere příliš místa. Pokud tedy bojujete i vy s nedostatkem prostoru v dětském pokoji, postel s nadstavcem vám určitě doporučujeme. Nabídka dětských postelí od francouzského výrobce rozhodně stojí zato.

Oblíbené provedení dětské postele představuje i holandský výrobce, který u dětské postele s šuplíky umístil nadstavec po celé její délce a navíc využil i prostor nad lůžkem. Nadstavec je tak vysoký a design velmi netradiční. Dětská postel s nadstavcem rovněž pod názvem Erwan se stala jednou z nejprodávanějších, jelikož je velmi praktická a za více než dostupnou cenu.

 

                                                                        

 

Úložné prostory a samozřejmě také odkládací vás určitě překvapí. Dvířka skříněk jak v dolní části, tak v horní části tedy v nadstavci jsou pojízdná. Pro děti snadná na manipulaci. Líbí se nám i police mezi jednotlivými skříňkami. Design je velmi moderní. malý vroubek je snad jenom v tom, že tato důmyslná dětská postel je v nabídce pouze v jednom odstínu přírodním buku, tak jak vidíte na fotografii.

Dětská postel s více nadstavci

Výrobci představují i dětské postele, které nabízí až tři nadstavce a to po celém obvodu postele. Pouze v přední části nadstavce nejsou, aby se dítě do postele vůbec dostalo. Pokud máte pro vybavení interiéru dětského pokoje opravdu velmi malý prostor byť i pro jedno dítě, tímto způsobem můžete problém vyřešit. Tyto tři nadstavce po obvodu postele vám nahradí nejméně místo za dvě dětské komody. Úložné prostory získané prostřednictvím nadstavců jsou velké, ale zaberou určitě méně místa než samostatné komody či regály. Navíc je dětská postel s nadstavci svým designem rozhodně netradiční. I zde využil výrobce možnosti posunovacích dvířek, nehrozí tak, že se dítě zraní kdyby nechal dvířka otevřená do prostoru.

Dnes jsme vám představili další možnost, jak ušetřit místo v interiéru dětského pokoje. Celkově se soustředíme na důmyslný design, který má pomáhat, ale zůstává také hezký na pohled. A stále se snažíme také tento design představovat za dostupné ceny nám všem.