Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Značkový nábytek Helderr na Aldu

Bohužel tento značkový nábytek již na našich stránkách nenajdete. Ptáte se proč? Jelikož není v našich silách dovážet na český trh vše. A především jsme našli lepší nabídku. Pro náročné zákazníky máme co nabídnout a jako jeden z mála prodejců a jako jediný internetový prodejce, se značkovému nábytku věnujeme. Má totiž velmi mnoho "pro" a jen jedno "proti". Tím "proti" je vždy u značkového nábytku samozřejmě vysoká pořizovací cena. Ale pokud patříte k těm, kteří chtějí mít v domácnosti opravdu velmi kvalitní, můžeme říci až luxusní nábytek, dovolte nám, aby jsem vám takový představili. Co najdete na nábytku Aldo v kategorii značkového nábytku?

Značkový rustikální nábytek Nova Solo

Dánský výrobce je na našich stránkách již známý nabídkou nábytku ve vysoké kvalitě pod značkou Nova solo a jedná se o rustikální nábytek. Jeho kolekce patří k velmi vyhledávaným také proto, že představuje značkový nábytek a značka je vždy zárukou kvality. Stejně jako vlastní, použitý materiál pro výrobu daných dílů, dřevo mahagon v povrchové úpravě sněhově bílým odstínem.

 

    Dřevo mahagonu je kvalitní především díky vysokému stupni tvrdosti. To znamená, že díly nábytku jsou více odolné vůči mechanickému poškození, mají dlouhou životnost a také údržba je velmi snadná. Nábytek ze dřeva mahagon poznáte také na hmotnosti, nábytek je opravdu těžký, mohutný. Další výhodou dílů nábytku z tohoto materiálu je, že nábytek je dodáván jako celek. Není třeba nic montovat a složitě sestavovat.

Značkový nábytek Gami francouzského výrobce

Pokud hledáte opravdu kvalitní nábytek, opatřený nejen několika certifikáty jakosti, ale také značkou, bezesporu vás osloví nabídka francouzského výrobce Gautier. Ten nejen pro vybavení jídelny, ale i dalších interiérů, přináší na náš trh nábytek pod známou značkou Gami. Známou spíše v západních částech Evropy, do východní se takový nábytek dostává také prostřednictvím našeho portálu. Čím vás především kolekce SHA do jídelny, ale také obývacího pokoje může oslovit?

 

   Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a tu, jak jsme již uvedli, dokládá certifikáty. S kvalitou souvisí také materiál použitý při výrobě a samotné zpracování. Materiálem je mdf deska, která je zakončená abs hranou, pro docílení kvality to nejlepší možné spojení.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nabídka je samozřejmě daleko větší, dnes jsme vám představili pouhý zlomek toho, co u nás najdete. Věříme, že i dražší nábytek bude stále tolik příznivců jako do dnešního dne, jelikož kvalita se s ohledem na dlouhou životnost nábytku opravdu vyplatí.