Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zdravý spánek, to je ložnice z masivu

Chcete mít svůj domov skutečně útulný? Rádi byste svou ložnici vybavili opravdu kvalitním a krásným nábytkem? Toužíte po nábytku, který bude plnit svůj účel, ale zároveň vás pohled na něj pokaždé zahřeje u srdce? Zvolte nábytek z masivu! Přírodní dřevo je navíc krásné nejen na pohled. Může se něco vyrovnat omaku čistého přírodního dřeva? Jestliže se rozhodnete pro nábytek z masivu, zažijete příjemný pocit harmonie s čistou přírodou pokaždé, když přejedete rukou po vašem nábytku.

 

Ložnice

Pokud hledáte kvalitní nábytek z masivu pro vaši ložnici, tak věřte, že jste správně na našem e-shopu. Nábytek Aldo nabízí nábytek z masivu od francouzských, ale i německých výrobců nábytku ze dřeva. Nábytek z masivu je jedním z mála ekologických výrobků v nábytkářském průmyslu. Nábytek z masivu je proto velmi často pořizován pro vybavení ložnice. Masivní dřevo, které je použito při výrobě nábytku z masivu je borovice a buk. Samozřejmostí je ekologický bezbarvý lak, který chrání nábytek před mechanickým poškozením. Nábytek z masivu jsme vybrali na Aldo především tak, aby nabízel vysokou kvalitu zpracování a doporučenou tloušťku desky, která mnohdy nebývá zachována a pak již je nadsázkou nazývat nábytek masivním. Toužíte po opravdu kvalitním spánku? Rádi byste se každou noc vyspali dobře, bez přerušování a do sytosti? Chcete si ve spánku opravdu dobře odpočinout a načerpat do rána co nejvíce sil? A toužíte ještě k tomu všemu mít krásně vybavenou ložnici, kterou vám bude každý chválit? Potom si zcela jistě musíte pořídit kvalitní postel. Ty nejlepší dřevěné postele z masivu čekají na vás, aby vám poskytly ten nejsladší spánek až do bílého rána! 

 

    

 

V naší nabídce najdete také řadu designů v rustikálním designu, kde použitým materiálem může být jako v případě postelí na fotografii mdf deska. Snadnější materiál na údržbu, od pravého dřeva k nerozeznání.

Oproti tomu dřevěné borovicové postele z masivu od německého výrobce vás opravdu překvapí. Už to není jen stylový design, ale také velmi moderní postele hodící se do moderního bytu, přitom jde o nábytek trvanlivý a „voní dřevem“. Design těchto dřevěných postelí je tak rafinovaný, že mnohdy je těžko na první pohled poznat, že se jedná o skutečné dřevo. Především pak u postelí v bílém, nebo šedém odstínu. Další výhodou nabídky v této kategorii bude pro vás bezpochyby možný výběr velikosti místa na spaní. Přinášíme design jak pro malé, tak i velké interiéry, také s ohledem na úložné prostory. V naší nabídce naleznete také dětské postele z masivu, popřípadě jakékoli jiný nábytek z masivu.

   

 

 

Postel

Dřevěné postele z masivu představují žhavý trend v moderním bydlení, které klade důraz nejen na vzhled, ale také na zdravý životní styl. Může se snad člověk opravdu dobře vyspat na nekvalitní posteli? Poskytuje Vám rozvrzaná postel to pravé uspokojení? Lze se vyspat bez přerušení až do rána na staré železné posteli, z níž lezou ocelová pera? Dřevěná postel z masivu je zárukou opravdu kvalitního, hlubokého a zdravého spánku pro každého! Vybavte svou ložnici dřevěnou postelí z masivu a poskytněte si dokonalý odpočinek!

 

  

Dánský výrobce používá pro postele z masivu kvalitní dřevo mahagon

 

Doplňky z masivu

Dřevěné postele z masivu nejsou jedinou zárukou hezkého, a přitom zdravého a příjemného bydlení. Přírodní sílu a svěžest vdechne každé domácnosti i další nábytek z masivu. Pokud si pořídíte např. komody z masivu do své ložnice, získáte skvělý úložný prostor, ale také mimořádně krásnou ozdobu Vašeho obydlí. Zakupte si dřevěný nábytek z masivu a spolehněte se na materiál, jehož hodnoty a kvality jsou prověřeny stovkami generací! Komody z masivu jsou velmi oblíbené pro svůj design. Komoda jako jedna z mála může být umístěna i do moderního interiéru. Je to originální kus nábytku.
Bez zdravého spánku nemůžete žít kvalitní a aktivní život. Proto na koupi postele a nábytku do ložnice opravdu záleží! Kupujte pouze ty nejlepší dřevěné postele z masivu!